Stran v tématu:   < [1 2]
PDF dosyalarında wordcount
Autor vlákna: Handan Ceyhan
Selcuk Akyuz
Selcuk Akyuz  Identity Verified
Turecko
Local time: 08:03
angličtina -> turečtina
+ ...
Transit Satellite Apr 16, 2009

Whiz wrote:

Merhaba,

En iyisi dediğiniz gibi müşteriye sorayım.... Peki ben ücretsiz olarak Star Transit'i indirip yapamaz mıyım çeviriyi?

Ücretsiz olan versiyon Transit Satellite, bununla sadece Transit XV Professional kullanan müşterinin hazırladığı proje dosyalarını çevirebilirsiniz. Yani, ücretsiz versiyonla kendiniz yeni proje oluşturamazsınız. AutoCAD dosyaları elinizdeyse bana göndererebilirsiniz, Transit XV Professional ile sizin için proje oluşturabilirim.

Across programını da kullanabilirsiniz, çevirmenler için ücretsiz versiyonu dxf (drawing exchange format) dosyalarını destekliyor.

Bir diğer olasılık da sizde veya bir mimar arkadaşınızda AutoCAD programı varsa Trans isimli ücretsiz bir eklenti ile metinleri export-import edebilirsiniz.

Bu konuda bildiklerimi daha önce yazmıştım http://www.proz.com/forum/turkish/95398-autocad.html

Abdullah Yetim
Abdullah Yetim  Identity Verified
angličtina -> turečtina
+ ...
PDF to word May 5, 2009

Gecikmiş bir cevap ama ilerde lazım olabilir.

Acrobat pro PDF dosyasını word dökümanı olarak da kaydedebiliyor.

Nizamettin Yigit
Nizamettin Yigit  Identity Verified
Nizozemsko
Local time: 07:03
nizozemština -> turečtina
+ ...
PDF to WORD May 7, 2009

Abdullah yetim wrote:

Ama burada şunu eklemek lazım sanırım. Eğer PDF bir resim PDF ise, sonuç alamıyorsunuz. Eğer PDF bir MS wod' veya başka bir metin yazılımından oluşturulmuş değil ise o vakit yeni oluşturduğunuz dosya, "save as Ms Word" yoluyla, metin içermeyecektir.

Yanılıyor muyum?

Kolay gelsin,

Nizam Yigit

[Edited at 2009-05-08 07:25 GMT]

Selcuk Akyuz
Selcuk Akyuz  Identity Verified
Turecko
angličtina -> turečtina
+ ...
Bu durumda işe yaramaz May 7, 2009

Abdullah yetim wrote:

PDF olarak kaydedilmiş AutoCAD dosyalarını sayfa büyüklüğü nedeniyle Word'e dönüştüremezsiniz.

Stran v tématu:   < [1 2]

To report site rules violations or get help, contact a site moderator:

You can also contact site staff by submitting a support request »

PDF dosyalarında wordcount

Translation news in Turecko

Anycount & Translation Office 3000
Translation Office 3000

Translation Office 3000 is an advanced accounting tool for freelance translators and small agencies. TO3000 easily and seamlessly integrates with the business life of professional freelance translators.

More info »
Protemos translation business management system
Create your account in minutes, and start working! 3-month trial for agencies, and free for freelancers!

The system lets you keep client/vendor database, with contacts and rates, manage projects and assign jobs to vendors, issue invoices, track payments, store and manage project files, generate business reports on turnover profit per client/manager etc.

More info »